Logo firmy

Oferta

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Z zabytkowymi samochodami różnych marek mamy styczność od prawie 20 lat. W tym czasie dokonaliśmy niejednej odbudowy i renowacji. Jednak nasze usługi wykraczają daleko poza to. Jeśli tak samo jak my uważasz, że auto zabytkowe to dochodowa inwestycja, możemy Ci pomóc w znalezieniu egzemplarza samochodu, który w przyszłości przyniesie Ci duży zysk. Nasza praca to konsulting przed zakupem, weryfikacja stanu technicznego, szacowanie możliwości oraz kosztów odbudowy, a także obsługa bieżąca starych oraz zabytkowych samochodów. Zajmujemy się poszukiwaniem pożądanych przez Ciebie samochodów zabytkowych, nie ograniczając się wyłącznie do Polski, ale działając aktywnie na terenie całego świata. Kiedy uda nam się samochód znaleźć, możemy kompleksowo zająć się jego sprowadzaniem – od transportu, poprzez formalności urzędowe, aż po odbudowę, uruchomienie i jeśli to konieczne, przechowanie pojazdu zimą, zapewniając mu bezpieczne warunki w naszych garażach.

Masz pytania o samochód zabytkowych? Posiadasz taki pojazd, ale nie jesteś pewien jego stanu technicznego lub wartości? Chcesz kupić dla siebie klasyka z duszą? Pomożemy Ci w każdej sprawie, związanej z zabytkowymi pojazdami.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję